Više

  Javni pozivi Fonda za zaštitu okoliša FBiH

  Najčitanije

  Fond za zaštitu okoliša Federacije Bosne i Hercegovine objavio dva javna poziva:
  Javni poziv za dodjelu sredstava iz budžetske podrške EU za provođenje mjera energijske efikasnosti u mikro, malim i srednjim preduzećima za 2023. godinu. Ukupni iznos budžetske potpore EU raspoloživ po ovom Pozivu je 12.912.315,00 KM. Vrijeme trajanja Javnog poziva je od dana njegove objave pa do raspodjele sredstava, a najkasnije do 31.12.2023. godine, navodi se u pozivu.
  Javni poziv za dodjelu sredstava iz budžetske podrške EU za provođenje mjera energijske efikasnosti u stambenim objektima za 2023. godinu. Ukupni iznos budžetske potpore EU raspoloživ po ovom Pozivu je 12.912.350,00 KM Vrijeme trajanja Javnog poziva je od dana njegove objave pa do utroška sredstava, a najkasnije do 31.12.2023. godine, navodi se u pozivu.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti