Više

  Javni pozivi Ministarstva gospodarstva i prostornog uređenja

  Najčitanije

  Ministarstvo gospodarstva i prostornog uređenja sukladno programskim aktivnostima, planiranim za 2019. godinu, a na temelju Odluke o usvajanju Programa utroška sredstava utvrđenih Proračunom Županije Posavske za 2019. godinu na poziciji Grant za razvoj poduzetništva, obrta i zadruga („Narodne novine Županije Posavske, broj: 6/19, 10/19, 12/19 i 13/19), objavljuje javne pozive za korištenje financijskih sredstava na poziciji Grant za razvoj poduzetništva, obrta i zadruga.

  Tekstovi javnih poziva mogu se preuzeti ovdje:

  Sastavni dio Javnih poziva su i sljedeći prilozi:

  Javni pozivi i prilozi mogu se preuzeti na službenoj stranici Vlade Županije Posavske. Isti će biti objavljeni na oglasnim i web stranicama:
  -općinskih uprava Domaljevac–Šamac,Odžak i Orašje,
  -udrugama poduzetnika i obrtnika na području Županije Posavske.

  Sve informacije u vezi sa Javnim pozivom se mogu dobiti na telefone Ministarstva gospodarstva i prostornog uređenja: 031/763-439 i 031/717 -081.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti