Više

  Javni pozivi Ministarstva gospodarstva, rada i prostornog uređenja ŽP

  Najčitanije

  Sukladno programskim aktivnostima u 2020. godini, a na temelju Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o usvajanju Programa utroška sredstava utvrđenih Proračunom Županije Posavske za 2020. godinu na poziciji Grant za razvoj poduzetništva, obrta i zadruga, broj Odluke: 01-02-192/20 od 29.04.2020., Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja objavljuje javne pozive za korištenje financijskih sredstava na poziciji Grant za razvoj poduzetništva, obrta i zadruga.

  Tekstovi javnih poziva mogu se preuzeti ovdje:

  Sastavni dio Javnih poziva su i sljedeći prilozi:

  Javni pozivi i prilozi mogu se preuzeti na službenoj stranici Vlade Županije Posavske. Isti će biti objavljeni na oglasnim i web stranicama:
  -općinskih uprava Domaljevac–Šamac, Odžak i Orašje,
  -udrugama poduzetnika i obrtnika na području Županije Posavske.

  Sve informacije u vezi sa Javnim pozivom se mogu dobiti na telefone Ministarstva gospodarstva, rada i prostornog uređenja: 031/763-439 i 031/ 717 -081.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti