Više

  Jedinstvena baza podataka za korisnike socijalne i sve oblike primljene pomoći u FBiH

  Najčitanije

  U organizaciji Ministarstva zdravstva, rada i socijalne politike Županije Posavske,  danas (25.09.2017. godine) u zgradi Vlade ŽP održan je sastanak s ravnateljima Centara za socijalnu skrb  s prostora Županije Posavske i predstavnika firme COMP-IT iz Sarajeva. Tema sastanka bilo je upoznavanje sa bazom podataka SOTAC v2 kao uspostava i primjena jedinstvenog registra gotovinskih naknada. Predstavnici COMP-IT-a  na sastanku su upoznali nazočne s jedinstvenom bazom podataka navedene web softverske platforme koja omogućava evidentiranje svih korisnika socijalne pomoći kao i sve oblike primljene pomoći u FBiH.

  -Dogovorili smo dodatne obuke  i dinamiku, odnosno unos županijskih prava u SOTAC i što je najvažnije, unosom kantonalnih prava u SOTAC ova županija i Centri završavaju obavezu prema jedinstvenom registru, što je cilj ovog sastanka, naglasio je  Nermin Gogalić iz COMP-IT Sarajevo.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti