Više

  Jednokratne pomoći korisnicima pomoći za uzdražavanje i majkama koje su rodile u 2017. g.

  Najčitanije

  Pored redovnih mjesečnih izdvajanja za korisnike stalne novčane pomoći na prijedlog resornog Ministarstva zdravstva, rada i socijalne politike, Vlada Županije Posavske je na sjednici održanoj dana 18.12.2017. g. donijela Odluku o jednokratnoj pomoći korisnicima pomoći za uzdržavanje (stalna novčana pomoć) u iznosu od 100,00 KM što ukupno iznosi 36.100,00 KM za 361 korisnika.
  Vlada Županije Posavske također je donijela i Odluku na ime financijske pomoći majkama koje su tijekom 2017. godine rodile dijete u jednokratnom iznosu po 100,00 KM. Sve majke porodilje trebaju se obratiti u Ministarstvo zdravstva, rada i socijalne politike uz predodžbu rodnog lista djeteta, osobne iskaznice i tekućeg računa banke radi ostvarivanja navedenog prava.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti