Više

  Kadeti HOK Domaljevca jedini iz BiH na turniru „Trofej grada Zagreba“

  Najčitanije

  Kadeti HOK Domaljevca jedini je tim iz BiH koji je nastupio na tradicionalnom međunarodnom odbojkaškom turniru „Trofej grada Zagreba 2018“. Prestižno odbojkaško nadmetanje održano je u Domu odbojke Bojan Stranić i SŠD Trnsko u kojem su kadeti i kadetkinje Hrvatske, Slovenije, Srbije i Bosne i Hercegovine odmjeravali tri dana (od 01.06 do 03.06.) snage na terenu i borili za titulu najboljih u regiji. Posavski odbojkaši HOK Domaljevca koje je vodio trener Zlatko Ivić sa osvojenim drugim mjestom donijeli su medalju u Posavinu i time potvrdili odličan rad kluba sa mladim sportašima. – Drugi u regiji je uspjeh vrijedan pozornosti i isticanja. Čestitam na uspjehu, kazao je ministar prosvjete, znanosti , kulture i športa u Vladi Županije Posavske Drago Kopić.

  – Kroz tri dana Zagrebački odbojkaški savez je organizirao festival odbojke za mnoštvo mladih, a naši dječaci su se predstavili u najboljem svjetlu. U vrlo jakoj konkurenciji od ukupno osam ekipa naš klub je osvojio drugo mjesto. Dječaci našeg kluba su ostvarili maksimalne četiri pobjede i na taj način bez poraza došli do finala. U finalu su poraženi od kvalitetne ekipe Beograda. Iako su dva seta velikog finala igrana “poen za poen”, u ključnim trenucima Beograđani su pokazali više koncentracije i zasluženo osvojili turnir. Za najboljeg napadača turnira proglašen je Aleksa Mandić. U borbi za treće mjesto odbojkaši Žužemberka iz Slovenije savladali su domaću ekipu Zagreba, pojašnjava tajnik HOK Domaljevca Stjepan Piljić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti