Više

  Kampanja „Oružje ne štiti – oružje ubija“

  Najčitanije

  Uprava policije MUP-a Županije Posavske je tijekom protekla dva dana provela kampanju „Oružje ne štiti – oružje ubija“, koju je provela uz potporu Razvojnog programa Ujedinjenih naroda u Bosni i Hercegovini (UNDP BiH) i Koordinacijskog odbora za kontrolu malog oružja i lakog naoružanja u Bosni i Hercegovini u okviru projekta „Prevencije i smanjenja nazočnosti nelegalnog oružja u Bosni i Hercegovini” (PILLAR).

  Kampanja je provedena na način da je ostvarena direktna komunikacija s učenicima završnih razreda srednjih škola na području Županije Posavske kojom prigodom su policijski službenici specijalizirani za rad policije u zajednici održali predavanja i podijelili promidžbene letke radi podizanja svijesti o opasnostima koje predstavlja korištenje oružja, posebno onog u ilegalnom vlasništvu.

  Planiran je nastavak outreach aktivnosti, kao i sličnih kampanja, i u narednom periodu koje za cilj imaju kontinuirano informiranje ciljanih skupina o opasnostima koje predstavlja korištenje naoružanja, priopćio je glasnogovornik MUP-a Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti