Više

  Konzularni dani u zgradi Vlade Županije Posavske u Orašju od četvrtka 5.11.2015.g.

  Najčitanije

  Generalni konzulat Republike Hrvatske, Tuzla održava Konzularne dane u Orašju na novoj lokaciji, u zgradi Vlade Županije Posavske u Orašju.

  -Zbog preseljenja Generalni konzulat Republike Hrvatske, Tuzla, od četvrtka 5.11.2015.g. započinje redovito održavanje Konzularnih dana svakog četvrtka u zgradi Vlade Županije Posavske u Orašju, Jug I, u vremenu od 10,00 do 13,00 sati. Kontakti telefona ostaju isti. Obavještavamo građane da ukoliko imaju razlog, iskoriste mogućnost konzularnih dana, kako bi lakše došli do rješenja koje je u nadležnosti Generalnog konzulata RH u BiH, Tuzla, kaže se u priopćenju za javnost kojeg potpisuje generalni konzul mr.sc. Ivan Bandić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti