Konzulat RH u Tuzli upriličio prijem u povodu Dana državnosti RH

Najčitanije

U povodu 25. lipnja Dana državnosti Republike Hrvatske, generalni konzul Republike Hrvatske u Tuzli Ivan Bandić upriličio je svečani prijam. Uz brojne visoke uzvanike i goste bili su nazočni predsjednik Skupštine i Vlade Županije Posavske Blaž Župarić i Đuro Topić, te zastupnici u Skupštini ŽP i ministri u županijskoj Vladi Mato Brkić i Damir Živković.

-Dan državnosti Republike Hrvatske je za sve hrvatske državljane širom svijeta iznimno važan u pogledu kulture, gospodarstva i uopće društvene suradnje, naglasio je uz ostalo domaćin prijema generalni konzul Bandić. Predsjednik Vlade ŽP Topić uz čestitanja za Dan državnosti RH, u prigodnom obraćanju zahvalio se Konzulatu RH u Tuzli na suradnji te organiziranju Konzularnih dana i u Orašju (svakog četvrtka u zgradi Vlade ŽP).

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti