Više

  Kraj godine u Vladi ŽP u znaku razmatranja financijskih dokumenata za aktualnu i 2017.g.

  Najčitanije

  Posljednji ovogodišnji mjesec u Vladi Županije Posavske u znaku je razmatranja financijskih dokumenata: Proračuna Županije Posavske, kako njegovih izmjena i dopuna za 2016.g., tako i projiciranja financijskih odrednica Proračuna ŽP za 2017.g. Kako bi se usuglasile potrebe i mogućnosti, održani su najprije u Vladi ŽP pojedinačni sastanci sa svim proračunskim korisnicima. Na današnjoj ( 07.12. 2016) sjednici, Vlada Županije Posavske razmatrala je Nacrt izmjena i dopuna Proračuna ŽP za 2016.g., te će u formi Prijedloga proslijediti u skupštinsku proceduru (ukupni prihodi, primici i financiranje iznosi 39.824,980 KM, a rashodi i izdaci 39.753,660 KM).

  Vlada je također usvojila Nacrt  proračuna Županije Posavske za 2017.g. te će u formi nacrta proslijediti u skupštinsku proceduru (ukupni prihodi, primici i financiranje iznosi 39.962,940 KM, a rashodi i izdaci 39.940,550 KM).

  Vlada je usvojila i Nacrt zakona o izvršavanju Proračuna Županije Posavske za 2017.g., koji će proslijedit u skupštinsku proceduru. Nakon svih zakonskih procedura o financijskim dokumentima, završnu će riječ kazati zastupnici najvišeg zakonodavnog tijela – Skupština Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti