Više

  Okrugli stol o zakonu o zaštiti potrošača BiH

  Najčitanije

  U Orašju je jučer (03.12.) u organizaciji Udruženja građana Županije Posavske „Klub potrošača“ održan okrugli stol na temu „Prava i obaveze trgovaca i pružatelja usluga u skladu sa zakonom o zaštiti potrošača BiH“. Na događaju su sudjelovali: Anes Osmanović, ministar prometa, veza, turizma i zaštite okoliše u Vladi ŽP, Mara Dabić, ravnateljica Županijske uprave za inspekcijske poslove sa suradnicima i predstavnici gospodarskih subjekata s područja Županije Posavske. Tijekom trajanja skupa Šimo Grgić, tajnik Udruženja, prezentirao je Zakon o zaštiti potrošača BiH.

  -Cilj nam je da upoznamo trgovce kakve su njihove obaveze kada im potrošač dođe i reklamira proizvod. Tijekom okruglog stola prezentirali smo što smo uradili za 9 godina djelovanja na području Županije Posavske, osobito na planu edukacije potrošača, izjavio je Redžo Omerbašić, predsjednik Udruženja građana Županije Posavske „Klub potrošača“.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti