Više

  LIR projekt: Javni poziv za podizanje zasada trešnje, jagode i lješnjaka

  Najčitanije

  U okviru projekta „Lokalni integrirani razvoj“ (LIR), koji financira Europska Unija (EU), a provodi Razvojni program Ujedinjenih naroda (UNDP) u BiH, objavljen je Javni poziv za izražavanje interesa za fizička lica iz ruralnih domaćinstava iz odabranih općina i gradova da apliciraju za dodjelu potpore za podizanje zasada trešnje, jagode i lješnjaka. Prijaviti se mogu fizička lica koja se bave poljoprivrednom proizvodnjom i koja žive na području sljedećih općina i gradova: Mostar, Konjic, Orašje, Odžak, Domaljevac-Šamac, Šamac, Žepče, Čelinac i Modriča.  Podnositelji se isključivo mogu prijaviti za jedan paket proizvodnje koji je predviđen za njihovu općinu ili grad. Podnositelji sa područja Orašja, Odžaka, Domaljevca-Šamca, Konjica, Žepča i Šamca isključivo mogu aplicirati za proizvodnju lješnjaka i jagode. Rok za dostavljanje prijava je 30.6.2017. godine do 17:00 sati

  Više informacija možete naći u Javnom pozivu koji možete preuzeti na ovoj stranici. LINK

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti