Lista korisnika sredstava-Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja ŽP

Najčitanije

„Temeljem Javnog poziva za podnošenje prijava poduzeća, obrta i zadruga u svrhu dodjele sredstava kao potpora subvencioniranja troškova nabavke osnovnih sredstava objavljenog dana 1.9.2023. godine, Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja objavljuje prijedlog:

NAPOMENA:
Podnositelji prijava koji se nalaze na Listama korisnika sredstava koji ispunjavaju kriterije/uvjete odnosno ne ispunjavaju kriterije/uvjete po navedenom Javnom pozivu, mogu uložiti Prigovor u roku od sedam (7) dana od dana objave Listi na službenoj internet stranici Vlade Županije Posavske.
Neblagovremeni Prigovor neće se razmatrati.
Prigovor se podnosi pismenim putem, a dostavlja se preporučeno poštom u zatvorenoj
kuverti na adresu:
MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PROSTORNOG UREĐENJA ŽUPANIJE POSAVSKE
Aleja mira b.b. ODŽAK 76 290
s naznakom na kuverti:
Prigovor po rezultatima „NAVESTI PUNI NAZIV JAVNOG POZIVA“

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti