Više

  Lista korisnika sredstava-Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja ŽP

  Najčitanije

  „Temeljem Javnog poziva za podnošenje prijava poduzeća, obrta i zadruga u svrhu dodjele sredstava kao potpora subvencioniranja troškova nabavke osnovnih sredstava objavljenog dana 1.9.2023. godine, Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja objavljuje prijedlog:

  NAPOMENA:
  Podnositelji prijava koji se nalaze na Listama korisnika sredstava koji ispunjavaju kriterije/uvjete odnosno ne ispunjavaju kriterije/uvjete po navedenom Javnom pozivu, mogu uložiti Prigovor u roku od sedam (7) dana od dana objave Listi na službenoj internet stranici Vlade Županije Posavske.
  Neblagovremeni Prigovor neće se razmatrati.
  Prigovor se podnosi pismenim putem, a dostavlja se preporučeno poštom u zatvorenoj
  kuverti na adresu:
  MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PROSTORNOG UREĐENJA ŽUPANIJE POSAVSKE
  Aleja mira b.b. ODŽAK 76 290
  s naznakom na kuverti:
  Prigovor po rezultatima „NAVESTI PUNI NAZIV JAVNOG POZIVA“

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti