Lista korisnika sredstava-Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja ŽP

Najčitanije

Temeljem „Javnog poziva jedinicama lokalne samouprave za podnošenje prijava u svrhu dodjele sredstava kao potpora sufinanciranja projekta/projekata razvoja poduzetničke infrastrukture“ objavljenog dana 2.10.2023. godine, Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja objavljuje prijedlog:

NAPOMENA:
Podnositelji prijava koji se nalaze na Listi korisnika sredstava koji ispunjavaju kriterije/uvjete po navedenom Javnom pozivu, mogu uložiti Prigovor u roku od sedam (7) dana od dana objave Liste na službenoj internet stranici Vlade Županije Posavske.

Neblagovremeni Prigovor neće se razmatrati.

Prigovor se podnosi pismenim putem, a dostavlja se preporučeno poštom u zatvorenoj kuverti na adresu:

MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PROSTORNOG UREĐENJA ŽUPANIJE POSAVSKE
Aleja mira b.b. ODŽAK 76 290

s naznakom na kuverti:

Prigovor po rezultatima „NAVESTI PUNI NAZIV JAVNOG POZIVA“

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti