Više

  Lista korisnika sredstava-Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja ŽP

  Najčitanije

  Temeljem „Javnog poziva jedinicama lokalne samouprave za podnošenje prijava u svrhu dodjele sredstava kao potpora sufinanciranja projekta/projekata razvoja poduzetničke infrastrukture“ objavljenog dana 2.10.2023. godine, Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja objavljuje prijedlog:

  NAPOMENA:
  Podnositelji prijava koji se nalaze na Listi korisnika sredstava koji ispunjavaju kriterije/uvjete po navedenom Javnom pozivu, mogu uložiti Prigovor u roku od sedam (7) dana od dana objave Liste na službenoj internet stranici Vlade Županije Posavske.

  Neblagovremeni Prigovor neće se razmatrati.

  Prigovor se podnosi pismenim putem, a dostavlja se preporučeno poštom u zatvorenoj kuverti na adresu:

  MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PROSTORNOG UREĐENJA ŽUPANIJE POSAVSKE
  Aleja mira b.b. ODŽAK 76 290

  s naznakom na kuverti:

  Prigovor po rezultatima „NAVESTI PUNI NAZIV JAVNOG POZIVA“

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti