Više

  Liste korisnika subvencije-Ured za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe

  Najčitanije

  Na temelju Članka 12. stavak (3) Zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja („Narodne novine Županije Posavske“, broj: 16/20, 6/22, 9/23) i točke VI Javnog poziva za subvencioniranje prvog rješavanja stambenog pitanja mladih obitelji, objavljenog dana 20.09.2023. godine, Ured za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe objavljuje prijedlog:

  NAPOMENA:
  Podnositelji Prijava na „Javni poziv za subvencioniranje prvog rješavanja stambenog pitanja mladih obitelji“, mogu uložiti Prigovor u roku od 8 (osam) dana od dana objavljivanja Nacrta rang liste korisnika subvencije na službenoj internet stranici Vlade Županije Posavske.
  Neblagovremeni Prigovor neće se razmatrati.
  Prigovor se podnosi pismenim putem, a dostavlja se preporučeno poštom u zatvorenoj kuverti na adresu:
  Ured za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe Vlade Županije Posavske Trg b.b.
  ODŽAK 76 290
  sa naznakom na kuverti:
  Prigovor po rezultatima „Javnog poziva za subvencioniranje prvog rješavanja stambenog pitanja“

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti