Više

  Međunarodni sajam poduzetništva u Orašju od 3. do 5. svibnja 2019. g.

  Najčitanije

  Općina Orašje po prvi put će biti domaćin Međunarodnog sajma poduzetništva Orašje 2019 – MSPOO 2019, kao nositelj projekta Invest In Lipik, Orašje i Garešnica, u suradnji s projektnim partnerima Gradom Lipikom i Poduzetničkim centrom Garešnica te sajamskim partnerom Vladom Županije Posavske.

  Svrha organizacije sajma je doprinijeti bržem i efikasnijem razvoju u svim granama gospodarstva, stvaranju boljeg poslovnog okruženja, kvalitetnoj i sustavnoj domaćoj i međunarodnoj promociji razvojnih potencijala općine i Županije Posavske i njenih poduzetnika te međusobno umrežavanje poslovnih subjekata. Očekuje se prezentacija 30-tak gospodarstvenika.

  Sajam će se održati od 3. do 5. svibnja u Sportsko-školskoj dvorani u  ŠC fra Martina Nedića u Orašju. Sajam je otvoren za sve zainteresirane posjetitelje u sva tri sajamska dana od 10.00.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti