Međunarodni znanstveni simpozij „Blidinje 2015.“

Najčitanije

Međunarodni znanstveni simpozij „Blidinje 2015.“ održan je od 09.-11.listopada 2015.godine pod visokim pokroviteljstvom Predsjedništva Bosne i Hercegovine i supokroviteljstvom predsjednika Federacije BiH. Uvodno predavanje održao je dr. Branko Katalinić sa Sveučilišta u Beču. Organizator simpozija je Sveučilište u Mostaru, a suorganizatori su sveučilišta u Zagrebu, Splitu, Rijeci, Osijeku, Zadru, Dubrovniku, Puli i Varaždinu. Suradnici u organizaciji simpozija su vlade županija Hercegovačko-neretvanske, Zapadnohercegovačke, Hercegbosanske, Srednjobosanske i Posavske.Na simpoziju su sudjelovali predsjedatelj Predsjedništva BiH prof. dr. Dragan Čović i  predsjednik Federacije BiH Marinko Čavara. Uz ostale dužnosnike koji su pratili znanstveni simpozij bili su i članovi Vlade Županije Posavske na čelu sa predsjednikom Vlade Marijanom Klaićem.

 

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti