Međunarodnom smotrom folklora završeni 11. Dani Tolise

Međunarodnom smotrom folklora jučer (18.06.) završena je 11. Manifestacija „Dani Tolise“ koja se održavala uz visoko pokroviteljstvo predsjednika FBiH Marinka Čavare i pokroviteljstvo Vlade Županije Posavske i općine Orašje. Manifestaciju smotre pratili su brojni mještani i gosti. Uz ostale smotru je pratio i predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić.

Ove su godine na smotri folklora u Tolisi sudjelovali: HKUD „fra Petar Bakula“ Posušje, UKPD „Taras Ševčenko“ Kaniža, KUD UNH „Prsten“ Osijek, „Ogranak seljačke sloge“ Drenovci, ŽPS „Snaše“ Bošnjaci i HKUD „Luke“ Čapljina-Višići, HKUD „Mladost“ Domaljevac i domaći KUD Kralj Tomislav Tolisa koji ove godine obilježava 90. godina uspješnog rada. Tijekom višesatnog programa koji se sastojao od defilea ulicama Tolise, a potom nastupa na otvorenoj pozornici, održana je i završna večer u „Dvoru“ gdje su zaslužni za podržavanje manifestacije dobili priznanja i zahvalnice.