Više

  Ministar branitelja Kopić obratio se prosvjednicima Udruge „Zaboravljeni branitelji“

  Najčitanije

  Ispred Vlade Županije Posavske u Orašju  19.05. okupili su se članovi Udruge zaboravljenih branitelja Županije Posavske u prosvjednom skupu kojemu se obratio ministar branitelja Županije Posavske Marijan Kopić. Ministar je apelirao da branitelji  svoja zakonom definirana prava rješavaju unutar sustava, a ne na ulici i izvan njega. Također je posebno razgovarao i sa predstavnicima Udruge u prostorijama ministarstva.

  Branitelji inače traže potporu u ostvarenju zahtjeva, koje su naveli u Rezoluciji. Prema tumačenju okupljenih branitelja ispred Vlade FBiH u Sarajevu, dogovoreno je da se održi sastanak idućeg petka i usuglasi oko Rezolucije koju je pripremio Savjet branitelja Federacije BiH. A njome se uz ostalo traži da se uspostavi jedinstveni registar branitelja, jedinstveno braniteljsko udruženje i braniteljski dodatak, prenose mediji.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti