Više

  Ministar branitelja pozdravio Ivu Filipovića i čestitao na pothvatu

  Najčitanije

  -Primjerima kao što je moj da biciklom kao invalid Domovinskoga rata prve kategorije odem do Knina i natrag poručujem da se događanja iz Domovinskoga rata nikada ne smiju zaboraviti, kazao je Ivo Filipović iz Donje Mahale nakon povratka iz Knina gdje je sudjelovao na svečanosti Dana domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja te 24. obljetnici operacije Oluja. Od početne postaje odakle je krenuo, od Spomen obilježja braniteljima u Orašju pa do povratka, Ivo je prešao više od 1000 kilometara kako bi odao počast poginulim braniteljima. U Glini i Kninu nakratko se sastao s hrvatskom predsjednicom Kolindom Grabar Kitarović i premijerom Andrejom Plenkovićem, kojima je rekao kako je u Knin došao prezentirati 106. HVO brigadu Orašje. I predsjednica i premijer prenijeli su pozdrave svim braniteljima općine Orašje te čestitali Filipoviću na velikom pothvatu. Po povratku u Orašje Filipovića su dočekali ministar branitelja u Vladi ŽP Marijan Kopić i predstavnici Udruga iz Domovinskoga rata.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti