Više

  Ministar Drago Kopić u posjeti Osnovnoj školi u Vidovicama

  Najčitanije

  Ministar prosvjete, znanosti, kulture i športa Drago Kopić posjetio je danas (06.06.) Vidovice povodom Dana škole OŠ Antuna Gustava Matoša koja postojanje bilježi od 1853.godine. Učenici su povodom Dana škole održali priredbu u Domu kulture u Vidovicama.

  Ravnateljica škole Janja Župarić zahvalila se svima na suradnji te je podjelila zahvalnice najuspješnijim učenicima. Istakla je da su učenici škole osvojili 14 županijskih natjecanja u šahu za osnovce čiji je najuspješniji član Ivana Mikić, četverostruka državna prvakinja u šahu za djevojčice u kategoriji do 16 godina.

  -Čestitam učenicima, nastavnicima i svim djelatnicima Dan škole te posebno naglašavam uspjehe koji su ostvareni u oblasti šahovskih postignuća na državnoj razini. Zamjetan je napredak škole u svim segmentima na čemu čestitam, rekao je ministar Kopić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti