Više

  Ministar Osmanović i gradonačelnik Dubrovnika Franković podržali Korake mira

  Najčitanije

  U Dubrovniku je ministar prometa, veza, turizma i zaštite okoliša u Vladi ŽP Anes Osmanović uz gradonačelnika Matu Frankovića, zajedno sa sudionicima ovogodišnjeg marša mira Dubrovnik – Srebrenica odao počast svim braniteljima Dubrovnika i braniteljima Bošnjacima poginulim u obrani tog grada i Republike Hrvatske. Marš mira je organiziralo društvo prijateljstva „Koraci Mira“ Odžak, traje 16 dana, a sudionici će u tom vremenu prepješačiti 520 km i time poslati poruku mira.

  -Zahvaljujem organizatorima ‘Marša mira’ što su ove godine izabrali Dubrovnik kao mjesto početka marša koji treba poslati dvije jasne poruke: da se nikad ne zaboravi i nikad ne ponove Srebrenica ni sva zlodjela koja su se dogodila, a druga je da jednog dana agresor prihvati da je počinio zlodjela i pokaje se. Teško ćemo to uskoro doživjeti, ali je upravo stoga potrebno ovakvim ‘Maršem mira’ širiti toleranciju, zajedništvo i upozoravati na sve ono što se dogodilo u prošlosti, kazao je uz ostalo gradonačelnik Franković.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti