Više

  Ministar prometa, veza i zaštite okoliša ŽP Anes Osmanović obišao radilište na kružnom toku u Odžaku

  Najčitanije

  Početkom ovog tjedna započeli su radovi na sanaciji i rekonstrukciji regionalne ceste R-464-a Odžak – Donji Svilaj, dionica Brodska ulica – izrada mini kružnog toka (križanje ulica Atifa Šapčanina, Brodska i Džemala Bijedića). Ministar prometa, veza i zaštite okoliša Županije Posavske Anes Osmanović obišao je radilište i naglasio kako će se ovim projektom povećati sigurnost u prometu svih učesnika, a posebno najugroženije kategorije djece-učenika koji svakodnevno prolaze križanjem prilikom odlaska u školu. Izvođač radova je „Balegem“ d.o.o. Gradačac, vrijednost radova iznosi 44.854,29 KM s PDV-om, izvijestili su iz Ministarstva prometa, veza i zaštite okoliša ŽP.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti