Ministarstvo gospodarstva i prostornog uređenja objavljuje javne pozive za korištenje financijskih sredstava na poziciji „Grant za razvoj poduzetništva i obrta“

Najčitanije

Sukladno programskim aktivnostima, planiranim za 2016 – u godinu, a na temelju Odluke o odobravanju izdvajanja sredstava iz Proračuna Županije Posavske za  2016. godinu na poziciji „Grant za razvoj poduzetništva i obrta“ („Narodne novine Županije Posavske, broj: 2/16), Ministarstvo gospodarstva i prostornog uređenja objavljuje javne pozive za korištenje financijskih sredstava na poziciji „Grant za razvoj poduzetništva i obrta”.

Tekstovi javnih poziva mogu se preuzeti ovdje:

Tekstovi javnih poziva mogu se preuzeti i na službenim stranicama i oglasnim pločama općinskih uprava Odžak, Orašje, Domaljevac –Šamac,

Sve informacije u vezi sa Javnim pozivom se mogu dobiti na telefone Ministarstva: 031/762-706 i 717 -081.

 

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti