Više

  Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja ŽP, potpisivanje ugovora

  Najčitanije

  Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja Županije Posavske u Orašju i Odžaku provodi potpisivanje ugovora sa korisnicima sredstava po provedenim javnim pozivima objavljenih 01.09.2020.godine:

  1. Po Javnom pozivu za podnošenje prijava u svrhu dodjele nepovratnih financijskih sredstava kao podrška novoosnovanim obrtima, sufinancirano je 38 novoosnovanih obrta i ukupno dodijeljena sredstva iznose 55.996,73 KM.
  2. Po Javnom pozivu za podnošenje prijava u svrhu dodjele nepovratnih financijskih sredstava kao podrška novoosnovanim poduzećima, sufinancirana su 3 novoosnovana poduzeća i ukupna sredstva iznose 8.661,00 KM.
  3. Po Javnom pozivu za podnošenje prijava poduzeća, obrta i zadruga za sufinanciranje upošljavanja neuposlenih osoba, ostvarilo je pravo 10 poduzeća i obrta za ukupno 14 novouposlenih osoba. Ukupne obveze po ovom osnovu iznose 148.200,00 KM.
  4. Po Javnom pozivu za podnošenje prijava poduzeća, obrta i zadruga za dodjelu nepovratnih financijskih sredstava namijenjenih regresiranju kamata na investicijske kredite, kredite za obrtna sredstva, krediti za refinanciranje investicijskih kredita i financijski leasing, za obveze u 2020. godini biti će isplaćeno ukupno 150.000,00 KM.
   Pravo po ovom javnom pozivu ostvarilo je 30 poduzetnika i obrtnika.
  5. Po Javnom pozivu za podnošenje prijava poduzeća, obrta i zadruga u svrhu dodjele nepovratnih financijskih sredstava namijenjenih sufinanciranju troškova za izvršenu nabavku osnovnih sredstava, ostvarilo je pravo 45 poduzeća i 35 obrta u iznosu od 417.714,90 KM.

  Poštujući preporuke i mjere Kriznog stožera Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske, potpisivanje ugovora obavlja se pojedinačno sa korisnicima uz pridržavanje propisanih epidemioloških mjera.

  Ugovori se potpisuju sa korisnicima u periodu od 11.11.2020. do 13.11.2020. godine.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti