Ministarstvo obrane BiH objavilo oglas za prijam u djelatnu vojnu službu u činu vojnika

Najčitanije

Ministarstvo obrane Bosne i Hercegovine je 4. kolovoza 2023. godine, objavilo oglas za prijam 300 kandidata u djelatnu vojnu službu u početnom činu vojnika Oružanih snaga BiH. Rok za predaju prijava s pratećom dokumentacijom je 21 dan, od dana objavljivanja na službenoj internet stranici Ministarstava obrane BiH.
Prijamom u djelatnu vojnu službu Oružanih snaga BiH, mladićima i djevojkama koji ispunjavaju uvjete i budu odabrani kroz objektivan i transparentan proces prijama bit će osiguran stalan, izazovan i siguran posao, kao i mogućnost kontinuiranog profesionalnog razvoja i napredovanja u karijeri.
Na oglas se mogu prijaviti mladići i djevojke koji imaju završenu srednju školu III. i IV. stupnja, da nisu mlađi od 18 godina niti stariji od 27 godina i da ispunjavaju uvjete oglasa raspisanog za određena ustrojbena mjesta, koja se popunjavaju kandidatima iz reda tri naroda u BiH, kao i iz reda ostalih, navodi se u obavijesti.

Obavijest i Oglas za prijem možete pogledati ovdje.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti