Više

  Ministarstvo unutarnjih poslova ŽP dobilo nova vozila

  Najčitanije

  U Ministarstvo unutarnjih poslova ŽP danas je stiglo pet novih vozila. Vlada Županije Posavske je izdvojila sredstva za nabavku vozila kako bi doprinijeli što boljoj operativnosti policije MUP-a Županije Posavske. Riječ je o automobilima Škoda octavia karavan. U Policijske uprave Odžak i Orašje bit će raspoređena po dva vozila, te u Policijsku upravu Domaljevac jedno vozilo.


  – Danas je MUP Županije Posavske obnovljen sa pet novih vozila, radi se o vozilima Škoda octavia karavan. Vlada Županije Posavske na čelu sa predsjednikom Vlade Marijanom Klaićem je prepoznala problem, te su dali suglasnost i obnovili vozila MUP-a. Ovo su operativna vozila, bit će raspoređena dva u Policijsku upravu Odžak, također, dva vozila u Policijsku upravu Orašje i jedno vozilo u Policijsku upravu Domaljevac. Ranije smo dobili dvije donacije opreme, te smo uspostavili jednu od najsuvremenijih radio veza, preko pilot projekta ICITAP-a i Interpola. Veza funkcionira na kompletnom prostoru Županije Posavske. Očekujem ovakve aktivnosti i narednih godina, da bi se stanje sigurnosti na prostoru Županije Posavske poboljšalo, rekao je ministar unutarnjih poslova Meho Delić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti