Više

  Ministrica Ana Andrić uručila ugovore o stipendiranju za akademsku 2021./2022. studentima s područja Županije Posavske.

  Najčitanije

  Ministrica prosvjete, znanosti, kulture i sporta Ana Andrić danas 4. veljače 2022. godine je u zgradi Vlade ŽP uručila ugovore o stipendiranju u akademskoj 2021./2022. godini studentima s područja Županije Posavske. Pravo na stipendije ostvarilo je 28 studenata i to u tri kategorije: učenici generacije, daroviti studenti i studenti slabijeg socijalnog statusa. Vlada Županije Posavske svake godine dodjeljuje stipendije kojima potiče izvrsnost kod studenata, znajući da su ulaganja u studente temelj napretka svake zajednice, te će i dalje nastaviti s mjerama na korist svih žitelja naše Županije, kazala je ministrica Andrić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti