Više

  Ministrica Andrić upriličila prijem za zlatne odbojkašice ŽOK-a Orašje

  Najčitanije

  Ministrica prosvjete, znanosti, kulture i sporta Ana Andrić jučer (7. 5. 2024.) je u Vladi Županije Posavske upriličila prijem za odbojkašice Ženskog odbojkaškog kluba Orašje i njihovog trenera Mehmeda Memiševića te im je uputila srdačne čestitke na postignutom uspjehu i daljnjem plasmanu u Premijer ligu Bosne i Hercegovine.

  Čestitke i pozdravne riječi uputio je i predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić. Na prijemu je istaknuto da Ministarstvo i Vlada, uz obrazovanje potiču i razvoj sporta kod mladih te nastoje pratiti i prepoznati sportske uspjehe, a ŽOK Orašje će i dalje imati potporu za svoj rad i postignute rezultate.

  Ministrica Andrić se zahvalila odbojkašicama, treneru te roditeljima odbojkašica koji su ih cijelo vrijeme pratili na njihovom putu do uspjeha, izvijestili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta ŽP.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti