Više

  Ministrica prosvjete Ana Andrić u višednevnoj radnoj posjeti pokrajini Istanbul

  Najčitanije

  Ministarstvo nacionalnog obrazovanja Republike Turske, u okviru programa „Obrazovna suradnja između Turske i Bosne i Hercegovine“ uputilo je poziv nadležnim ministrima obrazovanja u BiH za višednevnu posjetu Republici Turskoj.

  Posjeta se organizirana od 24. do 27. travnja 2024. godine s ciljem jačanja obrazovne suradnje, kulturnih veza i razmjene iskustava između Turske i Bosne i Hercegovine, a domaćin je Direktorij ministarstva za nacionalno obrazovanje pokrajine Istanbul.

  U okviru posjete, ministri obrazovanja iz Bosne i Hercegovine imat će priliku posjetiti: Tehnički univerzitet u Istanbulu, Tehnološki park, Guvernerstvo Istanbula, palaču Topkapi, privrednu komoru Istanbula, Institut Yunus Emre i sastati se s generalnom direktoricom za odnose s EU i inozemstvom i direktorom ministarstva obrazovanja pokrajine Istanbul, a sve u cilju jačanja veza na polju obrazovanja, povijesnih i kulturnih spona, izvijestili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti