Više

  Misija OESS-a u BiH organizirala javnu konferenciju u Orašju

  Najčitanije

  Misija OESS-a u Bosni i Hercegovini skupa sa Timom za sprečavanje korupcije u Županiji Posavskoj organizirala je prvu ovogodišnju javnu konferenciju posvećenu prevenciji korupcije na koju su bili pozvani predstavnici Nevladinih organizacija koji su iskazali interes za tom tematikom.
  Teme su bile informativno edukativnog karaktera, od informacija oko primjene postojećih i izrade novih antikoruptivnih zakona, monitoringa nad procesuiranjem koruptivnih djela, kao i osnovnih informacija oko primjera dobre prakse u primjeni informatičke opreme u prevenciji korupcije.
  -Ovakvi javni dijalozi kroz razmjenu informacija i stečenih iskustava u praksi pružaju potporu organizacijama civilnog društva, ali su i najbolji putokaz u prevenciji i borbi protiv korupcije, istaknuli su sudionici skupa.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti