Više

  MUP ŽP – Uhićenje zbog posjedovanja opojne droge

  Najčitanije

  Nastavljajući aktivnosti na suzbijanju kaznenih djela iz oblasti zlouporaba opojnih droga policijski službenici kriminalističke policije Ministarstva unutarnjih poslova 29. Kolovoza 2020 godine, u Orašju, slobode su lišili D.K iz Šamca zbog postojanja osnova sumnje da je počinio kazneno djelo „Posjedovanje i omogućavanje uživanja opojnih droga“ opisano u članku 293. stavku 1. Kaznenog zakona F BiH.

  Prilikom uhićenja kod navedenog je pretragom pronađena određena količina biljne usitnjene materije za koju je preliminarnim ispitivanje utvrđeno da se radi o opojnoj drogi „marihuani“.

  Policijski službenici su nad navedenim proveli kriminalističku obradu te će nadležnom tužiteljstvu Županije Posavske biti dostavljeno izvješće o počinjenom kaznenom djelu, izvijestio je glasnogovornik Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti