Više

  Na 17. Međunarodnom sajmu ekologije Ekobis – 2019 i izlagači iz Županije Posavske

  Najčitanije

  U Bihaću je otvoren 17. Međunarodni sajam ekologije Ekobis – 2019 na kojem su predstavljene i tvrtke s područja Županije Posavske. Plaketa za najuspješniji nastup, koji su organizatori sajma dodijelili Vladi Županije Posavske, uručena je ministru prometa, veza, turizma i zaštite okoliša i zamjeniku predsjednika Vlade Županije Posavske, Anesu Osmanoviću.
  -Zadovoljan sam odazivom i nastupom tvrtki iz naše Županije, a i nagradom jer su organizatori prepoznali trud koji smo uložili u pripremi i samoj prezentaciji naših potencijala na međunarodnom i jedinom sajmu ovog tipa u regiji. Ovo je ujedno prilika da se upoznamo i razmijenimo iskustva s ostalim sudionicima sajma, rekao je ministar prometa, veza, turizma i zaštite okoliša Anes Osmanović.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti