Više

  Na 46. Međunarodnom sajmu poljoprivrede i izlagači iz Županije Posavske

  Najčitanije

  U Gradačcu je otvoren 46. Međunarodni sajam poljoprivrede i prehrambene industrije „Sajam šljive“ na kojem su predstavljene i tvrtke sa područja Županije Posavske. Na ovo uglednoj gospodarskoj manifestaciji svoje proizvode predstavlja preko 300 izlagača iz BiH i regije na prostoru oko 5000 m2. Prostor za izlagače iz Županije Posavske na 72 m2 metra osigurala je Vlada Županije Posavske.

  Sa područja Županije Posavske na sajmu se predstavlja 8 izlagača: Sintofarm d.o.o. Orašje, Prima Vip Orašje, Ferra Tollis Orašje, Tehno Win Odžak, Argus d.o.o. Domaljevac, Temax d.o.o. Orašje, Duo d.o.o. Domaljevac i Pak-Centar d.o.o. Orašje.

  Tijekom otvorenja sajma dodjeljene su i Plakete za afirmaciju i unapređenje Sajma šljive. U ime Županije Posavske Plaketu je primio Dragutin Živković, ministar gospodarstva i prostornog uređenja u Vladi Županije Posavske. Sajam je otvoren do 31. kolovoza.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti