Više

  Na mostu Svilaj završeno oko 80% posla

  Najčitanije

  Svi radovi na dionici autoceste Svilaj – Odžak dugoj 10,7 km završeni su, a ta će dionica pravu vrijednost imati tek izgradnjom međunarodnog mosta Svilaj koji je u nadležnosti državnog Ministarstva prometa i veza, te graničnog prijelaza Svilaj u nadležnosti Uprave za neizravno oporezivanje BiH. Ova dionica strateški je važna ne samo za poboljšanje cestovne infrastrukture nego i za regionalnu suradnju i bolju povezanost s Europskom unijom, priopćeno je iz Autocesta Federacije BiH. Početkom srpnja Autoceste Federacije BiH priopćile su kako je na mostu Svilaj završeno oko 80% posla. Most kod Svilaja ukupne je dužine 640 metara i širine 29 metara i ima tri traka u svakom smjeru.

  Videozapis o dionici Svilaj – Odžak možete pogledati ovdje

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti