Više

  Na sajmu ekologije „Eko bis“ u Bihaću i tvrtke iz Županije Posavske

  Najčitanije

  Danas je u uredu ministra prometa veza turizma i zaštite okoliša Vlade Županije Posavske Anesa Osmanovića organiziran sastanak sa predstavnicima Gospodarske komore Unsko sanskog kantona na čelu sa predsjednikom komore Enesom Ružnićem. Sastanku je nazočio i ministar gospodarstva i prostornog uređenja Vlade ŽP Dragutin Živković.

  Predstavnici Gospodarske komore USK predstavili su svoj plan za 17. Međunarodni sajam ekologije -Eko bis u Bihaću, koji je posvećen ekonomiji. Na sajmu sudjeluju i tvrtke iz Županije Posavske.-Želimo proširiti i unaprijediti našu suradnju kada je riječ o gospodarskim potencijalima dva područja kroz sudjelovanje na sajmu i potporu komore USK, te kroz sajmove u Orašju i Odžaku koji se planiraju u narednom periodu, izjavio je nakon sastanka ministar Osmanović.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti