Više

  Na Sindikalnim sportskim igrama u Neumu i ekipa iz Županije Posavske

  Najčitanije

  Koordinacijski odbor Sindikata državnih službenika i namještenika naše Županije sudjelovao je i ove godine na sindikalnim sportskim igrama. Susret je deveti po redu, a ove godine igre su održane u Neumu. Ekipa iz Županije Posavske brojala je 12 sudionika koji su se natjecali u standardnim, ali i disciplinama specifičnim samo za sindikaliste: malom nogometu, odbojci, pikadu, stolnom tenisu, streljaštvu i bacanju registratora u cilj.

  Iako su sindikalne sportske igre prije svega zbog druženja, a rezultati su u drugom planu, ekipa iz Županije Posavske ipak se nije vratila bez nagrada.-Iako nismo uspjeli ponoviti prošlogodišnji rezultat kad smo osvojili tri medalje u ekipnim sportovima, niti ove godine nismo došli kući praznih ruku. Osvojili smo drugo mjesto u odbojci na pijesku (mješovito). Rezultat je značajniji ako se zna da smo županija s najmanjim brojem sudionika na igrama. Od svih sportova u kojima smo se u nekoliko prošlih godina natjecali, jedino u malom nogometu nemamo zlato, pa nam je cilj za iduću godinu osvojiti prvo mjesto u malom nogometu, izjavio je predsjednik KO Županije Posavske Daniel Dominković.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti