Na tromeđi Domaljevac-Brvnik-Oštra Luka zbog deminiranja povremeno obustavljen promet

Započeli su radovi deminiranja na području općine Domaljevac-Šamac na deminerskom zadatku “MO Grebnice-Vranica/Lijeskovac 3”. Zbog deminiranja terena “Domaljevac-Brvnik-Oštra Luka” i „Domaljevac-Grebnice tzv. tromeđa“ na području općine Domaljevac-Šamac privremeno će biti obustavljen promet na tom dijelu lokalne ceste. Obustava prometa biti će od 09. listopada 2018. godine do 14. prosinca 2018.godine u trajanju od 30 minuta u vremenskom periodu od 08.00 do 16.00 sati, a uz propuštanje prometa u trajanju od deset minuta. Obustava prometa ne odnosi se na vozila hitne pomoći, vatrogasna i policijska vozila, izvijestili su iz općine Domaljevac-Šamac.