Više

  Napad na službenu osobu

  Najčitanije

  Dana 04.07.2024. godine oko 09,30 sati PS Odžak zaprimila je prijavu o neovlaštenoj obradi poljoprivrednog zemljišta na lokalitetu zvani „Čopori“ u Odžaku. Po prijavi su postupili policijski službenici PU Odžak koji su na licu mjesta zatekli grupu građana te je prilikom poduzimanja službene radnje legitimiranja zatečenih osoba na licu mjesta jedna muška osoba fizički napala policijske službenike. Policijski službenici su sukladno zakonu i policijskim ovlastima istu osobu uz upotrebu sredstava prisile fizičke snage i sredstava za vezivanje lišili slobode zbog kaznenog djela Napad na službenu osobu u vršenju poslova sigurnosti. O istom događaju upoznat dežurni tužitelj KT PK Orašje, protiv A.B. iz Odžaka biti će poduzete mjere i radnje predviđene zakonom, izvijestio je glasnogovornik Ministarstva unutarnjih poslova ŽP Miroslav Džebić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti