Više

  Nastavlja se potpora građanima BiH koji su nastradali u poplavama 2014. godine

  Najčitanije

  U okviru Program za oporavak od poplava – stambeno zbrinjavanje potpisani su ugovori sa izabranim korisnicima sa područja Županije Posavske. Jučer (07.11.2018.) je u Općini Orašje ugovor potpisalo 10 korisnika, a u Općini Domaljevac-Šamac ugovor su potpisala dva korisnika. U Općini Odžak ugovor su potpisala tri korisnika.

  Program za oporavak od poplava – stambeno zbrinjavanje pruža podršku samoodrživom oporavku kroz sanaciju i izgradnju stambenih jedinica i ekonomsko osnaživanje socijalno ugroženih osoba čiji su domovi oštećeni ili uništeni u poplavama i klizištima 2014. godine. Program je vrijedan 15 milijuna eura, financira ga Europska unija u suradnji sa Vladom Federacije BiH, Vladom RS, UNDP u BiH i partnerskim općinama i gradovima.

  Ovdje možete pogledati rang listu korisnika

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti