Više

  Nastavljen generalni štrajk djelatnika u zdravstvu, kao i pregovori pregovaračkih timova

  Najčitanije

  Generalni štrajk djelatnika u zdravstvu u Županiji Posavskoj i dalje je na snazi. Nastavljaju se pregovori pregovaračkih timova koje je imenovala Vlada Županije Posavske s jedne strane, sa predstavnicima Sindikata doktora medicine i stomatologije ŽP kao i Nezavisnim
  sindikatima zdravstva Županije Posavske s druge strane, jer posljednji sastanak održan u
  Vladi Županije Posavske nije rezultirao konkretnim zaključcima.
  Komora kao strukovno udruženje, učinit će sve da u vrijeme štrajka budu adekvatno zbrinuti svi pacijenti koji budu trebali hitnu intervenciju, stoji uz ostalo u priopćenju Liječničke komore Županije Posavske kojega potpisuje predsjednik prim. dr Želimir Stipančić.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti