Više

  Neradni dani i zimsko računanje vremena

  Najčitanije

  Temeljem Zaključka Vlade Županije Posavske Ministarstvo zdravstva, rada i socijalne politike obavještava sva tijela uprave, poduzeća, ustanove kao i druge pravne i fizičke osobe u Županiji Posavskoj, da su, 1. i 2. studeni 2017. godine (srijeda i četvrtak), blagdan Svih Svetih i Dušni dan, neradni dani na prostoru Županije Posavske.
  Iz Federalnog Ministarstva rada i socijalne politike također su obavjestili javnost da je Zakonom o računanju vremena propisano ljetno računanje vremena završava posljednje nedjelje u ovom mjesecu, tako što će se pomicanjem kazaljki sata za 60 minuta unazad vrijeme u 3 sata računati kao 2 sata. Shodno navedenom, u ministarstvu ističu da će ljetno računanje vremena biti završeno u nedjelju, 29. listopada pomicanjem za jedan sat unazad, na način da će se vrijeme u 3 sata, računati kao 2 sata, navodi se u priopćenju.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti