Notar u Odžaku dipl.iur Safeta Sejdić

Najčitanije

Ministar pravosuđa i uprave Županije Posavske Pero Radić, posjetio je ured notara Safete Sejdić povodom početka rada, a čije je službeno sjedište u Odžaku. Procedura imenovanja započela je u studenom 2019- te godine, objavom Javnog natječaja za izbor jednog notara sa službenim sjedištem u Odžaku. Ministarstvo pravosuđa i uprave Županije Posavske, objavilo je navedeni natječaj i provelo postupak izbora notara. Po okončanju zakonom predviđene procedure, Safeta Sejdić, dipl. iur. iz Odžaka, imenovana je za notara sa sjedištem u Odžaku, a rješenje o početku rada uručio joj je ministar Pero Radić. Ministar pravosuđa i uprave Županije Posavske čestitao je notaru Safeti Sejdić te poželio uspjeh u budućem radu.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti