Više

  Obavijest Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta o dodatnoj podršci učenju na daljinu

  Najčitanije

  Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske obavještava sve škole u Županiji Posavskoj da je Koordinacija ministara obrazovanja županija u kojima se nastava izvodi po Nastavnom planu i programu na hrvatskome jeziku, u suradnji sa Sveučilištem u Mostaru, pokrenula je digitalnu platformu za izvođenje nastave na daljinu namijenjenu učenicima osnovnih i srednjih škola. Nastava na daljinu se može pratiti na Internet kanalu Sveučilišta u Mostaru: skole.sum.ba/sumtv i na programu RTV Herceg Bosne.

  Naime, osnovne i srednje škole Županije Posavske od 16.3.2020. godine, shodno svojim potencijalima i mogućnostima učenika i roditelja, organiziraju za svoje učenike neki oblik elektroničke nastave i podrške učenju. Od jučer, 24. ožujka 2020. godine u 10:00 sati, dodatna podrška našim učenicima razredne nastave, kao i njihovim učiteljima, stigla je od Sveučilišta u Mostaru. Od danas, 25. ožujka, na digitalnoj platformi skole.sum.ba , počinje emitiranje nastave i za učenike osnovnih škola u predmetnoj nastavi, a očekujemo da se što prije pokrene i emitiranje programa za učenike srednjih škola, izvijestili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta ŽP.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti