Više

  Obavijest o izdavanju potvrda o cijepljenju s QR kodom

  Najčitanije

  Zavod zdravstvenog osiguranja Županije Posavske obavještava svoje osiguranike da će početi s izradom potvrda o cijepljenju protiv SARS-Cov2 s QR kodom od 03.11.2021. g. Izradu potvrde o cijepljenju s QR kodom će biti moguće zatražiti podnošenjem zahtjeva preko e-mail adrese covidpotvrde@zzozp.ba , podnošenjem zahtjeva za potvrdu o cijepljenju s QR kodom u područnim uredima ZZO i podnošenjem zahtjeva za potvrdu o cijepljenju s QR kodom preko aplikacija Viber ili WhatsApp na broj +387 63 231 830.

  Pri dolasku u područni ured ZZO ŽP općine u kojoj imaju prebivalište, osiguranici su dužni uz osobnu i zdravstvenu iskaznicu, ponijeti i iskaznicu o imunizaciji koja im je uručena nakon primanja druge doze cjepiva. Za digitalnu verziju potvrde koja će se dostavljati preko e-mail adrese biti će potrebno u privitku e-mail-a priložiti prednju i zadnju stranu osobne iskaznice i prednju stranu iskaznice o imunizaciji. Izrada potvrde o cijepljenju s QR kodom se ne naplaćuje, izvijestili su iz Zavoda zdravstvenog osiguranja Županije Posavske.

  Obavijest o izdavanju potvrda o cijepljenju s QR kodom

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti