Više

  Obavijest o nadoknadi propuštenih obveznih cijepljenja

  Najčitanije

  Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske Orašje temeljem preuzetih obveza od Zavoda za javno zdravstvo Federacije BiH, obavještava građane Županije Posavke, odnosno roditelje i skrbnike djece koja podliježu obveznim cijepljenjima, a koja su zbog pandemije COVID-19 ili zbog drugih razloga propustila da prime neko od cjepiva iz obveznog programa cijepljenja, da se jave u nadležni dom zdravlja prema mjestu prebivališta djeteta, gdje će dobiti neophodne infomacije o nadoknadi propuštenih doza obveznih cijepljenja, te će biti u mogućnosti primiti propuštene doze cjepiva sukladno odredbama Naredbe o obveznom programu cijepljenja protiv zaraznih bolesti. Apelira se na roditelje i skrbnike djece koja su propustila neko od cjepiva iz obveznog programa imunizacija da u cilju sprječavanja obolijevanja navedene djece od cijepno preventabilnih bolesti, svoju djecu dovedu na cijepljenje u nadležni dom zdravlja prema mjestu prebivališta djeteta. Briga za zdravlje djeteta počinje cijepljenjem, izvijestili su iz Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti