Više

  Obavijest o neradnim danima

  Najčitanije

  Temeljem zaključka Vlade Županije Posavske, a povodom obilježavanja božićnih i novogodišnjih blagdana, Ministarstvo zdravstva, rada i socijalne politike obavještava sva tijela uprave, poduzeća, ustanove, kao i druge pravne i fizičke osobe u Županiji Posavskoj, da su 24., 25. i 26. prosinca 2019. godine Badnjak, Božić i Sveti Stjepan (utorak, srijeda i četvrtak ), te 01. siječnja 2020. godine Nova godina (srijeda) kao i 06. siječnja 2020. godine Sveta tri kralja (ponedjeljak) neradni dani na području Županije Posavske.
  Dana 31.12.2019. godine (utorak) radi se skraćeno do 12.00 sati.

  Svim građanima Županije Posavske koji slave nadolazeće blagdane, želimo čestit Božić, te sretnu i uspješnu Novu godinu.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti