Više

  Obavijest o obvezi prijave plana proizvodnje za 2021. godinu

  Najčitanije

  Obavještavaju se poljoprivredni proizvođači da su, u skladu sa odredbama Zakona o novčanim potporama u poljoprivredi i ruralnom razvoju (Službene novine Federacije BiH“, broj: 42/10) i Pravilnika o načinu i uvjetima ostvarivanja novčane potpore po modelu poticaja proizvodnji („Službene novine Federacije BiH“, broj: 32/17., 55/17., 56/18. i 24/20.), dužni izvršiti prijavu plana proizvodnje za koju očekuju potporu u narednoj 2021. godini, najkasnije do 15.11.2020. godine.

  Nadalje, prema odredbama navedenog zakona poljoprivredni proizvođači koji ne izvrše prijavu plana proizvodnje u naznačenom roku neće moći ostvariti pravo na potpore po modelu poticaja proizvodnji.

  Prijava plana proizvodnje obavlja se u prostorijama resornog Ministarstva na propisanom Obrascu (Obrazac PPP), svakim radnim danom od 08,00 do 16,00 sati, a za sve dodatne informacije poljoprivredni proizvođači mogu se obratiti i na tel. 031 714 364, izvijestili su iz Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti