Obavijest o polaganju ispita za plovila

Ministarstvo prometa i komunikacija FBiH će 18.09.2021 godine organizirati polaganje vozačkih ispita za plovila i registraciju plovila, kako prve registracije tako i samo produženja registracija.
    Polaganje će se održati u zgradi MUP-a Županije Posavske u Orašju s početkom u 08.00 sati.

Da bi kandidati pristupili ispitu nužno je priložiti:
    1. prijavu za izlazak na ispit,
    2. fotografiju za vozačku dozvolu 2,5X3.5 cm,
    3. kopiju osobne isprave i
    4. uplatnice kotizacije.

Sve upite vezane za registraciju plovila zainteresirani mogu uputiti ispitivačima i pomoćniku ministra koji će provesti ispit.
    Priručnik za polaganje vozačkih ispita za plovila kandidati mogu skinuti s interneta, bilo da se radi o priručnicima koje su postavili nadležna ministarstva BiH, RH ili RS.
    Sve upite po ovom osnovu možete postaviti i trenutnom načelniku OKC-a MUP-a ŽP Josipu Dominkoviću na telefon broj 063 516 557, priopćili su iz MUP-a ŽP.