Više

  Obavijest o preseljenju Zavoda za javno zdravstvo

  Najčitanije

  Obavještavamo građane Županije Posavske o kontinuitetu rada Zavoda i odstupanjima u redovnim aktivnostima radi preseljenja Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske Orašje iz ulice III. broj 4 na adresu ulica III. broj 54 (bivša zgrada Crvenog križa).

  Obavještavamo da će Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske imati prekid elektronskih veza 16. i 17. veljače (četvrtak i petak).

  Pacijenti mogu podići nalaze koji su u toku na dosadašnjoj adresi Zavoda u terminu od 8 do 12 sati u četvrtak 16.2. i u petak 17.2., ako se jave medicinskoj sestri uposlenici Zavoda koja će u ove svrhe raditi u navedenom terminu.

  U cilju nastavka jednake i dovoljne suradnje kroz ostvarivanja rezultata zdravstvene zaštite Zavod će na novoj adresi početi s radom 21.2.2023. godine, izvijestili su iz Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti